Atsauksmes

Būsim priecīgi šeit redzēt Jūsu viedokli par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem! Anonīmas atsauksmes paturam tiesības nepublicēt!

37 thoughts on “Atsauksmes

 1. Labdien!
  Izmantojam Valda un Co pakalpojumus jau sen, ne reizi nav gadījies piedzīvot sarūgtinājumu. Viss ir vis labākajā kārtībā. Lai Jums veicas arī turpmāk. Paldie.
  Ilmārs, Rīga
  Kaspars, Linkolna

 2. Fantastiska komanda ar Valdi priekšgalā 🙂 Ar viņu palīdzību gan sūtam mantas uz Lv gan saņemam atpakaļ, viss ir laikā, droši un kārtīgi. Nesen Valdis ar kolēģi mums atveda mūsu mīluļus,divus Kanādas sfinksu kaķus,no Lv..Godigi?..Bijā sabijušies kā būs, tomēr stress..un ilgs ceļš..bet kaķi tika atvesti super ātri un droši,omulīgi un laimīgi tie satika mūs,. Mīluļi tika apmīļoti un pieskatīti,tā ka es par šo komandu varu teikt tikai un vienīgi labus vārdus! 🙂 Valdis vnm izpalīdzēs un uzklausīs, un viņam vnk kads gabaliņš pozitīvisma katram atradīsies 🙂 Paldies puiši un tā tik turēt, bez jums nu nekādi 🙂 🙂 🙂

 3. Paldies, ka atdevāt mani, bez manas zinas, citam parvadatajam. Neaizmirstams brauciens četru dienu garuma. Ar kritosam somam uz galvas un saplestam kajam lecot pari somam, lai tiktu ara no busa!!! Super serviss!!! Paldies!!!

  • nu, nu? Varbūt variet precizēt šo situāciju? r ko braucāt? Lai zinu, kuram nevaru uzticēties…
   Ļoti atvainojos par radušos situāciju!!!
   diemžēl tā dažreiz gadās, lai neviens nepaliktu UK, kuram ir apsolīts nokļūt mājās, izmantojam kolēģus, kuriem vēl ir kāda brīva vieta. Bet es nevaru zināt, kāda ir viņu darba specifika un būtu pateicīgs, ja uzzinātu, kuram es nevaru uzticēties.
   Vēlreiz atvainojos!
   Ar cieņu, Valdis!

 4. Braucu ar Valdi uz LV, bija jautri. Man nebija vispār nekāda noguruma pēc šī brauciena. Šoferīši jautri, ar ļoti labu humora izjūtu. Paldies Jums par šo foršo braucienu. Nākamreiz zināšu, ko ieteikt un ar ko braukt…Iesaku visiem!

 5. Sveiki! Esmu vēl svaigi vestais klients Valdim!
  Vakar naktī iebraucu eLVē braucot līdzi pieskatīt diezgan lielu kravu – Doveraj no Praveraj kā saka… Tas notika tādēļ, ka nebijām nekad izmantojuši viņa pakalpojumus. Tagad droši varu teikt, ka esmu apmierināts ar servisu un droši varu ieteikt citiem tieši Valdi – krava tika nogādāta līdz galapunktam ideālā stāvoklī, un es kā pasažieris pat nejūtos pārguris un nomocīts, jo Valdis busā ļauj justies brīvi – iekārtoties ērtāk, ja gribas droši var parunāt – un ja nu vajag māti dabu apciemot, tad arī apciemojumu var veikt.
  TIKAI VISLABĀKĀS ATSAUKSMES NO MANAS PUSES! 🙂 super.
  P.S. – Paldies Valdi un ceru ka vēl kādreiz sanāks kaut kāda kopīgā darīšana! 🙂

 6. Piekritu visiem labajiem vardiem par siem jaukajiem labajiem cilvekiem.Mums sutija paku no Lv un viniem nebij gruti atvest mums kaut šaja pilseta viņiem nav klientu.Paldies viņiem,tiešam uzticami cilveki….Visu to labāko viņiem,lai viss izdodas…

 7. Liels paldies ,par paku aizvešanu uz UK un pēc tam atkal uz LV.Ieteikšu arī citiem Jūsu pakalpojumus.Lai veicas un nekad nepietrūkst darāmā.Esiet arī turpmāk tikpat atsaucīgi un precīzi savā darbā.Vēlreiz Liels paldies!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Bija nepieciešams steidzami nogādāt paku uz Latviju,kaut arī sūtijums nebija iepriekš pieteikts, pārvadātāji tomēr atrada laiku un svētdienas
  vakarā ieradās pēc pakas.
  Otrdienas rītā sūtijums bija sasniedzis jau galamērķi!
  Turpmāk izmantošu tikai šo pārvadātāju pakalpojumus!

 9. Trakākais un jautrākais brauciens kāds vien varētu būt. Kompānija, jā gan mums pašiem gan šoferīšiem paveicās. Ideālākās 4 dienas 😀 Smiekli, asaras, dziesmas:D:D:D

 10. Visatsaucīgākie šoferīši, ko jebkad esmu satikusi!!
  Pirmajā tikšanās reizē bija sajūta, ka esam pazīstami jau sen.
  Vienmēr lūgtum lūgti uz siltu kafiju un bulciņām! 🙂

  Tagad man ir pašai savi šoferīši, kuru pakalpojumus lietošu arī turpmāk un ieteikšu pārējiem draugiem un paziņām! 🙂

  • Piekriitu rakstiitajam par siem soferisiem…
   Tiesam siem cilveekiem var uzticeeties 100%..
   Es braucu ar siem cilvekiem pirmo reizi un pirmstam vini man bija nepazistami cilveeki bet brauciena laika es jutos ka princese 😀 😀
   Vienkarsi super cielveecini LIELS JO LIELS PALDIES JUMS :))

 11. Neizsakāmi liels un mīļš paldies kad paņēmāt mūsu sūtījumu, kaut iepriekš nebijām pieteikušies. Zvanīja mājinieki kad viss saņemts un šoferīts lielisks.
  Tagad tikai un vienīgi ar jums !!!
  Vēlreiz sirsnīgs paldies.!!!

 12. Liels paldies soferisiem par patikamo celojumu.Par komfortu brauciena laika par jauko un patikamo sabiedribu.Nakosreiz noteikti atkal laidisimies brauciena kopa ar jums.Lai jums vienmert labi laika apstakli pavada cela un gluds lielcels businam zem riepap.

 13. Ar siem cilveciniem da uz jebkurieni var braukt .Vienkarsi superigi cali.!Noteikti ari turpmak izmantosim Jusu pakalpojumus.Lai Jums veicas Jus esat to pelnijusi.
  Adrija un Raimonds

 14. juus esat malaci un dikti feini cilveecinji,bija karsti un gruuti,bet loti jautri,paldies par visu,noteikti brauksu atkal

 15. celjsh, protams, garsh un ilgs. puishi, jaa, patiikami, smaidiigi, izpaliidziigi. 🙂
  protams, uz beigaam jau paliku taada kashkjiiga (neizguleejusies, nogurusi, utt.), bet puishi super, liels + vinjiem par vienkaarshiibu, lielisku humorizjuutu.
  katraa zinjaa, shiem puishiem var uzticeeties, bet, ja (kaut neilgu laiku) liidzi ir Reinis – neshaubieties, iemaaciis visu nepiecieshamo, cik noprotu – banaanu tehnika vinjam ir firmas ”eediens”. 😀
  lai veicas turpmaak.

 16. Vedu no Latvijas uz Angliju savu suņuku, ilgi meklēju ar ko atvest , jo visi pārvadātāji prasīja augstas cenas, bet šiem puišiem cenas bija siltas un braucot bija patīkama sabiedrība, komfortabla sajūta un patīkams ceļojums. Turpnāk , ja būs nepieciešams ,kaut ko atvest vai aizvest , griezīšos tikai pie šiem pārvadātājiem, redzēju ka attiecās pret savu darbu ar augstu atbildības sajūtu.

 17. Ar šiem džkiem kaut vai ekskursijas pēc varētu pabraukāties- jautri un izpalīdzīgi. Uzticamības līmenis arī ļoti augsts.

 18. Esmu daudz ceļojis gan no,gan uz Latviju ar busiņiem un tikai divas “ekipāžas” ir bijušas tādas,kādām vajadzētu būt visām un šie ģeki ir vieni no tām!-Allaž smaidīgi,jautri un izpalīdzīgi!Es visiem silti iesaku izvēlēties šos puišus!Ticiet man-nenoželosiet!

 19. Esam izveidojuši mājas lapu. pagaidām tikai pats sākums un izstrādes sākumā, tā kā piedodiet, ja ir par maz infomācijas un nav kaut kas saprotams;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *