FAQ

Cik ilgā laikā mans sūtījums tiks nogādāts?

Sūtījumus cenšamies nogādāt pēc iespējas ātrākā laikā.

Provizoriski sūtījumu piegādes laiki:

Londona- piektdienas vakars/nakts. Coventry/Northamptona/Birmingham- sestdienas rīts līdz sestdienas pievakare. Liverpūle/ Mančestera/leeds/Bradford/Donchaster-sestdienas vakars/nakts. Bostona/Peterborough- svētdiena. Laiku var atšķirties ar maršruta specifikāciju, kas ir katru reizi atšķirīga.

Latvijā sūtījumi tiek piegādāti:

Rīga – otrdien/trešdien.

Pārējā Latvijas teritorija- trešdien/ceturtdien.

Ir iespējama ari ātrāka sūtījumu piegāde. par kavēšanos tiksiet informēti.

Vai ir iespējams pārvest trauslas/plīstošas mantas?

Jā ir, bet iepriekš brīdiniet, ka jūsu sūtījums ir īpaši saudzīgi jāpārved.

Vai drīkst pārvest  cigaretes un alkaholu un medikamentus?

Sūtījumos kategoriski nedrīkst atrasties ne cigaretes, ne alkahols, ne medikamenti. Ja mēģināsiet “paslēpt” sūtījumos cigaretes, tad zaudēsiet naudu, jo visi sūtījumi tiek pārbaudīti un atrastās cigaretes NETIEK atgrieztas. Par alkahola un medikamentu pārvešanu ir jābrīdina iepriekš, mēģināsim atrast risinājumu. Cienīsim viens otru!;)

Cik biežas un cik ilgas ir pieturas priekš pasažieriem un dzīvniekiem?

Dienas laikā stājamies apmēram ik pēc 2-3h. Nakts laikā apmēram pēc 3-4h. Kā arī pēc pieprasījuma. Pieturu ilgums ir pēc vajadzības. no 5-60 min.

Cik lielu bagāžu var ņemt pasažieris?

Brauciena cenā ir iekļauta bagāža līdz 40kg. Ja Jums ir vairāk bagāžas, tad par to vienosimies atsevišķi.

Kādas ērtības ir pasažieriem?

Pasažieriem piedāvājam atlaižamus sēdekļus, TV/DVD, žurnālus, pledus un spilvenus. Pietiekami vietas kājām lai jūs sasniedzot galamērķi būtu maksimāli atpūties un minimāli noguris!;)

Vai rēķināts tiek sūtījuma kopējais svars, vai katrai somai/pakai/kastei atsevišķi?

Ja neatšķiras galamērķa adrese, tad rēķinam sūtījuma kopējo svaru, bet tas attiecas uz standarta izmēra sūtījumiem.

Kā labāk iepakot/iesaiņot sūtījumu?

Ideāls variants ir aiziet uz tuvāko pārtikas veikalu un pajautāt kartona kastes, tur jums tās ar lielāko prieku iedos!!! Kastēs Jūs variet droši visu salikt iekšā un atvieglot gan mūsu gan jūsu darbu. Kad sūtījums ir sagatavots, tad beigās to var aizlīmēt ar līmlenti. nevajadzētu aizlīmēt pirms sūtījuma nodošanas, jo, iespējams, mēs varam palūgt parādīt sūtījuma saturu. Pēc tam var droši līmēt ciet!;) Arī adresi ir ērti uzrakstīt tieši uz kastes!

Tirgus somas. Uhh, bieds visiem pārvadātājiem 🙂 Somas ir neizturīgas, rokturi bieži vien notrūkst. Liela iespēja, ka sūtījums var tikt saspiests vai deformēts. Problēmas ar adresi, ja tiek pielīmēta ar līmlenti, var pazust. Ja nekā cita nav, tad var sūtīt.

Melnie maisi.. Jūs sevi pakļaujat  riskam. Maisi ir neizturīgi, plīst. Problēmas ar adresi. Ļoti negribīgi ņemam.. Sliktākā izvēle.

Koferi. Nav problēmu!

Mēbeles. Vajadzētu pēc iespējas vairāk aplīmēt ar kartonu, lai samazinātu risku kaut ko noskrāpēt, vai deformēt kādu stūri.